У Чернівцях відбувся молебень за перемогу над агресором і мир в Україні

З благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у неділю 2 квітня 2017 року, в обласних центрах по всій Україні та в країнах українського поселення відбулася спільна молитва за Перемогу над агресором і встановлення Справедливого Миру.

У Чернівцях молебень було звершено на Центральній площі. Богослужіння очолили правлячі архієреї УПЦ Київського Патріархату на Буковині: митрополит Чернівецький і Буковинський Данило та архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій. Високопреосвященним владикам співслужило численне духовенство Київського Патріархату.

Після молебню до присутніх з архіпастирським словом звернувся Високопреосвященнійший Владика Онуфрій. Владика наголосив на необхідності єднання українського народу довкола християнських цінностей, викорінення всякої неправди та зла, єднання заради перемоги та миру. ,,Не говорімо Богові яка у нас велика біда, скажімо біді Який Великий наш Бог” – цими словами Владика наголосив на необхідності життя з Богом, адже там де Бог – там перемога.

На завершення прозвучав духовний гімн України ,,Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни!” у виконанні церковного хору храму прп. Параскеви Сербської м. Чернівці.

Наступний день, понеділок, 3 квітня, віруючих закликають провести в особистому пості. Віримо, що Господь почує наші прохання та молитви і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться.

           

Leave a Reply