Закликаємо віруючих до спільної молитви за перемогу та мир

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у неділю, 2 квітня, по всій Україні та в країнах українського поселення відбудуться спільні молитви за перемогу українського народу над агресором і встановлення справедливого миру.

У Чернівцях спільна молитва розпочнеться о 15-00 на Центральній площі біля пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка за участі Кіцманської та Чернівецької єпархій. Закликаємо всіх віруючих УПЦ Київського Патріархату на Буковині взяти участь у спільній молитві.

Під час молебню будемо просити Бога про звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи. Ми будемо молитися за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі рятуючи своє життя.

Наступний день, понеділок 3 квітня, Церква закликає віруючих провести у особистому пості: хто може, нехай постує протягом дня, не споживаючи їжі, або хоча б до середини дня.

Ми віримо, що Господь почує наші прохання та молитви і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!

Leave a Reply