У Києві відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді

11-12 лютого 2017 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, в актовій залі Київської православної богословської академії відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді. Цьогорічний з’їзд молоді був присвячений темі сім’ї та носив назву: «Християнське подружжя: пережиток минулого, традиція чи надія на спасіння».

У заході взяв участь Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, голова Синодального управління у справах молоді архімандрит Макарій (Папіш), священнослужителі, керівники єпархіальних молодіжних відділів.

З благословення керуючого Кіцманською єпархією Високопреосвященнійшого Владики Онуфрія до заходу долучився голова єпархіального відділу у справах молоді ієрей Іоан Папущак, а також представники недільних шкіл с. Панка та с. Виноград.

Серед почесних гостей пленарне засідання відвідали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності народний депутат України Віктор Єленський, народний депутат України Павло Унгурян, заступник голови Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти та науки України Юрій Решетніков.

З архіпастирським словом до всіх присутніх звернувся Святійший Патріарх Філарет і благословив відкриття з’їзду. У своєму слові Святійший Владика зазначив важливість теми цьогорічного з’їзду, адже християнська сім’я є основою у становленні церкви та держави.

Далі продовжилась основна частина пленарного засідання, під час якої присутні почули слова привітань високоповажних гостей, які прибули на з’їзд.

З’їзд зібрав понад 200 представників православних молодіжних організацій, духовно-просвітницьких центрів, молодіжних братств Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Завершився перший день заходу Всенічним бдінням у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі.

12 лютого делегати з’їзду взяли участь у Божественній літургії у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, яке очолив намісник обителі архієпископ Вишгородський Агапіт. За богослужінням майже всі учасники з’їзду приступили до таїнств Сповіді та Причастя.

Після обіду відбулося закриття Всеукраїнського з’їзду православної молоді. До учасників заходу звернувся голова Синодального управління у справах молоді архімандрит Макарій (Папіш). Завершився захід чудовим концертом від самих учасників з’їзду.

За матеріалами інформаційного сайту Київського Патріархату Церква.info

Leave a Reply