Архієпископ Онуфрій взяв участь у зустрічі голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука із представниками релігійних громад області.

21 квітня у стінах Чернівецької обласної ради відбулася зустріч  представників релігійних громад області з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергієм Осачуком.  У цій зустрічі взяли участь і представники Чернівецько-Кіцманської єпархії, а саме архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій та секретар єпархії мит. прот. Іван Кігніцький.

Провести Великодні богослужіння  у храмах з відкритими дверима та закликати парафіян бути у масках… Із таким проханням голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук звернувся до представників релігійних громад Буковини.

Він також наголосив, що про заборону проведення богослужінь та обмеження доступу до храмів в області не йдеться.  Проте, людей просять мінімізувати фізичні контакти під час перебування у церкві, бути свідомими і обачними.

Окрім того, начальник Управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції у Чернівецькій області Святослав Кішлар розповів, як організувати богослужіння із дотриманням карантинних вимог.