Архієрейське Богослужіння в неділю 9-ту після П’ятидесятниці

18 серпня, у неділю 9-ту після П’ятидесятниці керуючий Чернівецько-Кіцманською єпархією архієпископ Онуфрій звершив уставні Богослужіння в кафедральному соборі Різдва Христового м. Чернівці. Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії митр. прот. Іоан Кігніцький, староста собору митр. прот. Борис Яриковський та протодиякон Юрій Жувак.

Після Богослужіння духовенство та миряни піднесли молитву до Богородиці перед Її іконою ,,Всіх скорботних Радість (Чернвецька)”.

Євангельське читання неділі 9-ої після П’ятидесятниці: ,,Одного разу звелів Ісус ученикам Своїм сісти в човен і пливти раніше за Нього на той бік, поки Він відпустить людей. І, відпустивши народ, Він зійшов на гору помолитися на самоті; і ввечері залишився там один. А човен був уже на середині моря, і било його хвилями, бо вітер був супротивний. У четверту ж сторожу ночі пішов Ісус до них, ідучи по морю. І ученики, побачивши, що Він іде по морю, стривожились і говорили: це привид. І зі страху закричали. Але Ісус зараз же заговорив до них і сказав: заспокойтесь! Це Я, не бійтеся. Петро сказав Йому у відповідь: Господи! Якщо це Ти, звели мені прийти до Тебе по воді. Він же сказав: прийди. І, вийшовши з човна, Петро пішов по воді, щоб підійти до Ісуса. Побачивши ж сильний вітер, злякався і, коли почав тонути, закричав: Господи, спаси мене! Ісус зараз же простяг руку, підтримав його і говорить йому: маловіре! Чого ти засумнівався? І, як увійшли вони в човен, вітер стих. Ті, що були в човні, підійшли, вклонилися Йому і сказали: воістину Ти Син Божий. Переправившись, вони прибули в землю Генісаретську”. 

Цього ж дня, ввечері, архієпископ Онуфрій очолив Всенічне Богослужіння до дня Преображення Господнього.