Соборне Богослужіння в день народження та тезоіменитства архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія

25 червня керуючий єпархією архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій у кафедральному соборі Різдва Христового м. Чернівці молитовно відзначив пам’ять свого небесного покровителя прп. Онуфрія Великого та день свого народження. Його Високопреосвященству співслужив Преосвященнійший владика Філарет, єпископ Білгород-Дністровський, а також духовенство Чернівецько-Кіцманської єпархії. 

На Малому вході керуючий єпархією нагородив ієрея Володимира Загару, ієрея Іоана Папущака та ієрея Володимира Петрука правом носіння наперсного хреста.

На запричасному стиху ієрей Іоан Папущак виголосив повчальну проповідь.

Після відпусту Божественної Літургії з архіпастирським словом до присутніх звернувся владика Онуфрій, котрий подякував за спільну молитву та наголосив, що прп. Онуфрій Великий є Покровителем всієї Чернівецько-Кіцманської єпархії. Від імені духовенства та мирян вітальне слово Його Високопреосвященству виголосив секретар єпархії митр. прот. Іоан Кігніцький. Цього дня до кафедрального собору  прибули також представники інших єпархій Православної Церкви України, щоб привітати владику Онуфрія із знаменним днем.

Завершилося Богослужіння молитвою перед іконою Божої Матері ,,Всіх скорботних радість” (Чернівецька) та уставним многоліттям.