Архієпископ Онуфрій звершив чин похорону буковинського воїна, полеглого на Луганщині

Понад тисячу людей 31 жовтня прийшло попрощатися із трагічно загиблим на Луганщині буковинським воїном Дмитром Дарієм з Суховерхова. Тіло героя-захисника спершу привезли до хати, де він раніше жив з мамою, а потім прощання відбувалося у сільському клубі села Суховерхів. Там місцевим духовенством були звершені заупокійні літії за спокій душі новопреставленого героя.

Із вінками та живими квітами віддати шану солдату прийшли рідні, односельці, бойові побратими, керівники області і району, Кіцманської ОТГ, учасники бойових дій та волонтери з усієї Буковини і жителі Кіцманщини.

Чин похорону над спочилим воїном Дмитром в місцевій церкві Трьох Святителів очолив керуючий Кіцманською єпархією архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій , у панахиді взяли участь понад 20 священиків. Поховали Дмитра Дарія на суховерхівському цвинтарі. У прощальному слові міський голова Сергій Булега, зокрема, сказав, що коли Дмитро дзвонив із зони АТО, у важкі моменти, коли не знав, чи переживе бій, просив потурбуватися про свою стареньку маму…

 

Дарій Дмитро Кузьмович народився 25 жовтня 1971 року в с. Сергії Путильського району Чернівецької області. Проживав у с. Суховерхів.   Мати Анна Олексіївна Дарій, 1939 р.н. перебуває на обслуговуванні в Кіцманському територіальному центрі з обслуговування громадян. Сестра Галина померла, є двоє племінників — Юрій та Катерина. Дмитро навчався у Суховерхівській школі, яку закінчив у 1985 році. З 1985 по 1990 рік навчався в Київському спортивному інтернаті фізичного виховання. З 1990 по 1992 роки проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. З 2001 по 2006 рік навчався в Київському інституті фізичної культури. З 2014 по 2018 роки проходив військову службу по мобілізації та брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Дмитро проходив військову службу по мобілізації у військовій частині В 4673 високомобільних десантних військ міста Львів в період з 14.08.2014-01.09.2015 р.р. При проходженні військової служби і до загибелі брав участь в АТО. Учасник бойових дій. Востаннє був призваний на військову службу за контрактом до В/Ч А 3029 21 вересня 2018 р. Солдат Дарій Дмитро був навідником гірсько-штурмової роти. Загинув 28 жовтня 2018 року близько 2-ї години від ворожої кулі снайпера (в обличчя) в районі населеного пункту Кримське Новоайдарського району Луганської області. 

Джерело: http://freelife.cv.ua/golovne/8782-kcmanschina-provela-v-ostannyu-put-geroya-dmitra-darya.html
Фото: Галини Єреміци