Архієпископ Онуфрій взяв участь у торжественному богослужінні з нагоди престольного свята Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї

19 серпня 2019 року, в день величного свята – Преображення Господа Бога й Спаса нашого Ісуса Христа, на запрошення Преосвященного єпископа Коломийського і Косівського Юліана архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій взяв участь у торжественному богослужінні з нагоди престольного свята Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї.
За святковою Божественною Літургією співслужили: архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Коломийський і Косівський Юліан, а також духовенство Коломийської єпархії.
Літургію молитовно супроводжував Архієрейський Хор Кафедрального Собору під керівництвом Володимира Дмитровича Крив’юка.
Традиційно цього дня до головної Святині Єпархії прибула велика кількість вірних, щоб молитовно відзначити престольне свято та освятити плоди.
Після відпусту Високопреосвященний Владика Онуфрій звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій пояснив духовне значення свята Преображення, після чого привітав Правлячого Архієрея Коломийської Єпархії – Преосвященного Владику Юліана та боголюбиву паству із престольним святом Кафедрального Собору та Днем міста.
У свою чергу Єпископ Юліан висловив вдячність архіпастирям за те, що прибули розділити за спільною Божественною Літургією радість престольного свята головної Святині Коломийської Єпархії, свято єднання в молитві з Господом та мудрі слова настанов.
Далі архієреїв поетично привітали вихованці Катехитичної Школи “Діти Божі”, яка діє при Кафедральному Соборі.
Після уставного Многоліття, на подвір’ї головної святині Коломийської єпархії, архіпастирі, у співслужінні духовенства, звершили Чин Малого освячення води та освятили принесені плоди.
Завершилось урочисте святкування Хресним ходом довкола Храму.

 

Джерело: Коломийська єпархія ПЦУ