Чернівецько-Кіцманська єпархія ПЦУ взяла участь у хресній ході з нагоди 1031-ї річниці з дня хрещення Руси-України

28 липня 2019 р. Б. в день пам’яті св. рівноап. князя Володимира у Києві відбувся масштабний Хресний хід духовенства та мирян Православної Церкви України з нагоди 1031-ї річниці хрещення Руси-України. Зранку на території храму Святої Софії відбулась Божественна літургія, яку очолив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Після завершення Богослужіння Предстоятель ПЦУ очолив Хресну ходу за участі духовенства і мирян з усіх куточків України, яка проходила від Святої Софії до пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру, де було звершено молебень за Україну.

Хресною ходою було перенесено такі святині: мощі св. ап. Андрія Першозванного та  частичка Древа Чесного Животворчого Хреста Господнього. Після закінчення молебню всі святині були доступні вірним для поклоніння у Свято-Михайліському Золотоверхому соборі.

Варто зазначити, що до молитовного відзначення річниці просвічення наших земель світлом Христового вчення долучилися представники Церкви-Матері – Вселенського Патріархату, а також Елладської Православної Церкви.