Владика Онуфрій звершив читання третьої частини Покаянного канону прп. Андрія Критського на парафіях с. Ясени та с. Нижні Станівці

13 березня, у середу першої седмиці Великого посту, архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій звершив архіпастирський візит до Свято-Покровської парафії с. Ясени Сторожинецького благочиння та Свято-Миколаївської парафії с. Нижні Станівці Кіцманського благочиння.

Враховуючи те, що церковна громада с. Ясени нещодавно приєдналася до Православної Церкви України, цей візит став першою спільною молитвою та зустріччю правлячого архієрея із вірянами Покровського храму. Владиці за Богослужінням співслужив настоятель храму прот. Михаїл Бигар.  

У с. Нижні Станівці владику Онуфрія з вітальним словом і короваєм зустріли голова сільської ради Іван Дмитрович Гуля та голова церковної ради Іван Васильович Шевчук. На запрошення настоятеля Свято-Миколаївського храму свящ. Володимира Петрука архіпастир очолив Велике Повечір’я з читанням третьої частини Покаянного канону. Його Високопреосвященству також співслужили прот. Михаїл Іліка – настоятель Свято-Юріївського храму с. Виноград та прот. Михаїл Бигар – настоятель Свято-Покровського храму с. Ясени.