У Прощену неділю відбувся з’їзд дітей недільних шкіл єпархії

Сьогодні, у Прощену неділю, з благословення Високопреосвященнійшого Онуфрія, архієпископа Чернівецького і Кіцманського, у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Веренчанки, Заставнівського благочиння, відбувся з’їзд дітей недільних шкіл Чернівецько-Кіцманської єпархії ПЦУ.

Щоб спільно в молитві та християнському спілкуванні провести Масляну, до місцевого храму прибули вихованці недільних шкіл: храму вмч. Юрія Переможця с. Виноград Кіцманського благочиння (настоятель прот. Михаїл Іліка), храму мц. Валентини Палестинької с. Панка Сторожинецького благочиння (настоятель ієрей Іоан Папущак), храму свт. Миколая Чудотворця с. Нижні Станівці Кіцманського благочиння (настоятель ієрей Володимир Петрук), храму свт. Миколая Чудотворця м. Заставна (керівник ієрей Василь Пазюк) та господарі свята недільна школа храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Веренчанка  Заставнівського благочиння (настоятель ієрей Василь Дарвай). 

Для учасників з’їзду настоятель Покровського храму свящ. Василь Дарвай провів духовну бесіду про важливість та суть посту в житті православного християнина. З вітальним словом до присутніх звернувся також голова єпархіального відділу у справах молоді свящ. Іоан Папущак, а також духівники недільних шкіл.

Крім духовних бесід на учасників з’їзду чекали захоплюючі ігри та святковий солодкий стіл.