Митрополит Київський і всієї України Блаженнійший Епіфаній очолив недільне Всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового

16 лютого 2019 р., напередодні першої підготовчої неділі Великого Посту, яка носить назву Неділі про митаря і фарисея, Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового м. Чернівці.

Його Блаженству співслужив керуючий Кіцманською єпархією архієпископ Чернівецький та Кіцманський Онуфрій, митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, архієпископ Чернівецький та Хотинський Герман та численне духовенство з різних куточків Чернівецької області.

На вечірньому богослужінні молився також в.о. Голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк спільно з іншими представниками обласної влади.

Під час читання Шестипсалмія Митрополит Епіфаній здійснив постриг в читці над випускником Богословського відділення ЧНУ ім. Юрія Федьковича та Київської православної богословської академії іподияконом Миколою Федорюком.

Величний собор був переповнений вірянами, які прибули до храму, щоб спільно з Предстоятелем та духовенством помолитися за мир і добробут в нашій державі, а також за єднання усіх українців у дусі любові навколо єдиної Церкви Христової.

Всенічне бдіння. Чернівці. Собор Різдва Христового. Духовенство Буковини на чолі з Предстоятелем Православної Церкви України Епіфанієм звершує молитву! 15 лютого 2019

Опубліковано Романом Грищуком Субота, 16 лютого 2019 р.

За матеріалами інформаційного сайту pomisna.info