Відбулися зустрічі Предстоятеля Української Православної Церкви з представниками влади та громадськості Буковини

16 лютого 2019 р. Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній на початку свого архіпастирського візиту на Буковину був запрошений до Чернівецької обласної Державної адміністрації.

Митрополит Епіфаній спільно з митрополитом Чернівецьким і Буковинським Данилом, архієпископом Чернівецьким та Кіцманським Онуфрієм і архієпископом Чернівецьким та Хотинським Германом зустрівся з в.о. Голови обласної державної адміністрації Михайлом Павлюком, який привітав Предстоятеля і архієреїв на Буковинській землі: «Ваше Блаженство, високоповажні владики, шановні колеги! Щиро вітаю Вас на на Буковинській землі, у приміщенні місцевої влади. Приємно, що Ви прийняли таке рішення відвідати Чернівецьку область одразу ж після інтронізації. Дійсно: область, де жили такі православні діячі, поважні митрополити, як Євгеній Гакман, завжди була просякнута справжнім православним християнським духом».

Митрополит Епіфаній подякував пану Михайлу Павлюку за привітання і теплий прийом, після чого розмова продовжилась за столом у присутності інших представників обласної влади.

Поспілкувавшись духовенство з представниками влади та інших структур помолилися за буковинських Героїв, котрі віддали свої життя на Майдані Незалежності та захищаючи нашу державу в російсько-українській війні. До пам’ятної стели Героїв були покладені запалені лампадки.

Після цього Митрополит Київський і всієї України Епіфаній в Будинку з левами поспілкувався з представниками ЗМІ, а також відвідав Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, де відбулася зустріч Предстоятеля з громадкістю.

За матеріалами інформаційного сайту pomisna.info