Відбувся єпархіальний різдвяний фестиваль коляди (додано відео)

Ось знову прийшло свято всіх свят і наповнило радістю світ. Свято, яке увінчує всі чесноти; джерело і корінь усіх наших благ; свято, яким небо відчиняється, Дух сходить, перепону знищено, перепони впали… Христос народився! І світ наповнився радістю!

Вже стало гарною традицією прославляти народженого Христа піснеспівами-колядками. З благословення архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія 10 січня відбувся фестиваль колядок в кафедральному соборі Різдва Христового м. Чернівці. Участь у цьому святі взяли колективи парафіяльних громад. Відчувалась атмосфера радості і піднесення, щирості і любові.

Фестиваль було розпочато молебнем до народженого Христа за нашу Церкву, за нашу країну, за ввесь світ. Різдвяний тропар та кондак чудово прозвучав у виконанні хору Свято-Миколаївської церкви м. Заставна. Владика Онуфрій привітав усіх присутніх з Різдвом Господа нашого Ісуса Христа та нещодавніми церковними подіями – проголошення автокефалії Православної Церкви України.

Всі колективи принесли на свято щось особливе і своєрідне. Виступи були неповторні і колоритні.
Першими у храмі прозвучали колядки  ,,Бог ся рождає” та ,,Спи, Ісусе, спи” у виконанні хору кафедрального Собору. Також прозвучали різдвяні привітання у виконанні хорів Свято-Успенської церкви с. Валява Кіцманського благочиння, Свято-Димитрівської церкви с. Ширівці Хотинського благочиння, Свято-Миколаївської церкви с. Нижні Станівці Кіцманського благочиння, Свято-Миколаївської церкви м. Заставна Заставнівського благочиння та вихованців недільної школи с. Мигове Вижницького благочиння.

На завершення святкового дійства всі присутні спільними колядами ,,Бог Предвічний” та ,,Нова радість стала” прославили Новонародженого Спасителя, а також урочисто заспівали козацьке Многоліття.
Владика Онуфрій щиро подякував всім учасникам фестивалю, зауваживши, що це далеко не всі таланти нашої єпархії сьогодні були представлені.
Хоч і фестиваль закінчився, коляда продовжується. Колядуйте, прославляйте народженого нашого Спасителя.
Христос народився! Славімо Його!

Фестиваль колядок в Кафедральному Соборі Різдва Христового м. Чернівці 2019р.

Опубліковано Інною Рогозою Четвер, 10 січня 2019 р.