Кафедральний Собор Різдва Христового м. Чернівці відсвяткував своє храмове свято

8 січня, у другий день різдвяних свят, відбулося соборне Богослужіння з нагоди храмового свята кафедрального собору Різдва Христового м. Чернівці. Очолив Богослужіння керуючий Кіцманською єпархією та настоятель кафедрального собору архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій у співслужінні архієпископа Чернівецького і Хотинського Германа, єпископа Тернопільського і Теребовлянського Павла, а також духовенства Кіцманської єпархії. За Богослужінням співав архієрейський хор Собору Різдва Христового.

Особливістю цьогорічного храмового свята стало те, що Богослужіння вперше відбулися у верхньому храмі Собору Різдва Христового та в особливий історичний час – отримання Православною Церквою України Томосу про автокефалію.

Після запричасного стиха з словом євангельської проповіді звернувся до присутніх владика Герман.

На завершення Богослужіння до присутніх у храмі вірних звернувся владика Онуфрій, котрий у своєму архіпастирському слові висловив слова подяки Богові та всім, хто доклали зусилля у побудові величного храму. Вітальне слово з нагоди Різдва Христового та храмового свята до громади висловили присутні владики, а також представники влади, які нагородили архієпископа Онуфрія державними відзнаками.

Привітати собор духовенства та парафіян  із Різдвом Спасителя прийшли також студенти-теологи Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Вони прикрасили свято чудовим виконанням різдвяних колядок.

У приміщенні Собору буковинські владики архієпископ Онуфрій та архієпископ Герман провели прес-конференцію з представниками ЗМІ про подальші кроки розбудови Православної Церкви України на Буковині.