Архієпископ Онуфрій взяв участь у засіданні Чернівецької обласної ради Церков

10 жовтня у стінах Чернівецької обласної ради відбулося чергове засідання обласної ради Церков. У цьому засіданні взяли участь і представники Кіцманської єпархії, а саме архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій, а також митр. прот. Борис Яриковський.

В рамках зустрічі учасники засідання обговорили нагальні питання релігійного життя буковинського краю, а також ухвалили відкрите звернення Чернівецької обласної ради Церков та релігійних організацій щодо збереження міжконфесійного миру та неприпустимості силового вирішення майнових конфліктів у міжконфесійних відносинах.

“У зв’язку з активізацією в державі процесів з об’єднання православних Церков та можливості надання томосу про автокефалію обласна рада Церков та релігійних організацій звертається до вірних усіх Церков, громадян, політичних партій, громадських організацій з застереженням проти використання насилля під час майнових конфліктів на релігійному ґрунті. Буковина завжди славилася релігійною та національною толерантністю а також здатністю мирно вирішувати будь-які складні питання і конфліктні ситуації. Не припустимими є будь-які заклики щодо захоплення храмів та культових споруд та висловлювання, які розпалюють ненависть по відношенню до будь-якої конфесії.  Звертаємо увагу, що храм – це місце, де людина отримує спасіння та спокій власній душі, знаходить відповіді на найскладніші питання свого життя, а не арена для реалізації людських амбіцій. Будь-які конфлікти повинні вирішуватися у межах правового поля шляхом діалогу і взаємоповаги. Молимося за збереження миру в релігійному житті України та закінчення війни на сході нашої країни, за мудрість керівництва держави”, – йдеться у заяві.