Владика Онуфрій очолив урочисті Богослужіння в Свято-Прокопівському монастирі та звершив чин оновлення монастирського храму

У суботу 21 липня, в день вмч. Прокопія (303) та Казанської ікони Божої Матері, архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій відвідав Свято-Прокопівський жіночий монастир у с. Лекече Вижницького району. Із вітальним словом архіпастиря зустріла настоятельниця монастиря ігуменя Філофея та духівник монастиря прот. Іоан Гузак.

Урочисті Богослужіння з нагоди престольного свята монастиря були звершені в літній каплиці поблизу храму. За Літургією багато віруючих причастилися Святих Христових Таїн. Цього року до монастиря багато паломників прийшли хресною ходою із своїх парафій, а саме з с. Нижні Станівці (Кіцманського благочиння), м. Сторожинець (Сторожинецького благочиння), с. Панка (Сторожинецького благочиння), с. Лукавці (Вижницького благочиння), с. Берегомет (Вижницького благочиння).

На запричасному стиху з повчальним словом до присутніх звернувся благочинний Вижницького району митр. прот. Димитрій Вайпан – настоятель храму вмч. Івана Сучавського с. Мигове.

Після відпусту Літургії духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо монастирського храму вмц. Ірини. Даний храм, стараннями офіродавців, ігумені та духівника монастиря, до престольного свята був значно розширений, тож Високопреосвященнійший владика звершив чин оновлення храму та окропив його освяченою водою.

Архієпископ Онуфрій привітав усіх присутніх із святом вмч. Прокопія та своїм архіпастирським словом дав настанову щодо християнського життя у правді й служінні Богові.

На завершення святкових Богослужінь ігуменя Філофея та прихожани монастиря запросили всіх присутніх на монастирську трапезу.