Владику Онуфрія нагороджено Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною»

27 червня в Чернівцях відбулися урочисті заходи з нагоди державного свята Дня Конституції України. Разом із представниками крайової  влади, громадськості міста, духовенства, архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій поклав квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку на Центральній площі та взяв участь в  урочистих зборах, що проходили в приміщенні Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка.

Під час урочистих зборів з вітальним словом звернувся до присутніх голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, який нагородив кращих буковинських військовослужбовців Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради. 

За сумлінне служіння народу та значний особистий внесок в утвердження ідеалів духовності на теренах буковинського краю посадовець нагородив двох архієреїв нашої Церкви, а саме керуючого Кіцманською єпархією архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія та керуючого Чернівецькою єпархією митрополита Чернівецького і Буковинського Данила Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Таку ж відзнаку отримали дружина Володимира Анадимба і матір Владислава Трепка – учасників бойових дій в антитерористичній операції, які загинули на Сході України.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!

 

За матеріалами сайту Чернівецької обласної ради