Архієпископ Онуфрій взяв участь у Першому Буковинському Молитовному сніданку

10 квітня 2018 року в столиці Буковини відбувся Перший Буковинський Молитовний сніданок, проведення якого зініціювала Чернівецька обласна рада. Так, у Мармуровій залі колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації захід зібрав керівників органів місцевого самоврядування, органів влади, представників церков і релігійних організацій краю, народних депутатів України та депутатів місцевих рад регіону, учасників бойових дій на Сході України, громадських та волонтерських формувань, представників мистецьких кіл, військовослужбовців, знаних підприємців та благодійників, а також поважних іноземних гостей.

У Молитовному сніданку прийняли участь і представники нашої єпархії, а саме керуючий єпархією архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій та капелан єпархії благочинний Кіцманського району митр. прот. Іоан Чокалюк.

Після вітального слова голови крайового парламенту Буковини Івана Мунтяна учасники Першого Буковинського Молитовного сніданку вшанували пам’ять усіх захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави, спільно помолилися за мир і процвітання Буковини та України, а також обмінялися думками щодо ролі духовно-моральних цінностей у житті кожної людини та розвитку суспільства і держави в цілому.

Джерело: Прес-служба обласної ради