Богослужіння в 3-тю неділю Великого посту, Хрестопоклонну

11 березня 2018 року, у третю неділю Великого посту, яка іменується Хрестопоклонною,  керуючий Кіцманською єпархією архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій звершив уставні богослужіння в кафедральному Соборі Різдва Христового м. Чернівці. Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору: секретар єпархії митр. прот. Іван Кігніцький; староста кафедрального Собору митр. прот. Борис Яриковський та протодиякон Юрій Жувак.

Напередодні недільного дня, у суботу ввечері, Владика очолив урочисту Всенічну Службу з чином виносу Хреста Господнього на середину храму, а в сам недільний день звершив Божественну Літургію свт. Василія Великого. Після відпусту Літургії владика Онуфрій звернувся до присутніх у храмі з повчальним архіпастирським словом.

Секретар єпархії митр. прот. Іван Кігніцький від імені духовенства та парафіян кафедрального Собору привітав Архіпастиря з п’ятою річницею перебування на буковинській кафедрі та вручив Владиці букет квітів.

Євангельське читання третьої неділі Великого посту:  ,,Сказав Господь Своїм ученикам: хто хоче йти за Мною, нехай зречеться себе, і візьме хрест свій, і за Мною йде. Бо хто хоче душу свою спасти, той погубить її; а хто погубить душу свою заради Мене і Євангелія, той спасе її. Бо яка користь людині, коли вона придбає ввесь світ, а душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою? Бо якщо хтось посоромиться Мене і Моїх слів у роді цьому перелюбному і грішному, того посоромиться і Син Людський, коли прийде у славі Отця Свого з ангелами святими. І сказав їм: істинно говорю вам, що деякі з тих, які стоять тут, не зазнають смерти, доки не побачать Царство Боже, що прийшло в силі.” (Мк. 8, 34-38; 9, 1).