У Чернівцях помолилися за жертвами бою під Крутами

29 січня вся Україна відзначає 100-річчя бою під Крутами. На Центральній площі Чернівців зібралися духовенство, представники обласної та міської влади, громадськість міста, молодь, щоб разом молитовно вшанувати пам’ять про юних курсантів, які свідомо пішли назустріч смерті з великою вірою в Бога та безмежною любов’ ю до України.

З благословення керуючого Кіцманською єпархією архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія в поминальних заходах взяло участь духовенство єпархії, а саме: митр. прот. Борис Яриковський – староста кафедрального Собору Різдва Христового, свящ. Володимир Джезняк – настоятель Свято-Троїцького храму м. Чернівці (Годилів), свящ. Іван Папущак – настоятель храму мч. Валентини Палестинської, свящ. Василь Чебан – настоятель Свято-Троїцького храму м. Чернівці (Бульвар). Священики у співслужінні з Високопреосвященнійшим владикою Данилом звершили заупокійну панахиду.

Насамкінець учасники урочисто-пам’ятної молодіжної акції поклали запалені лампадки до викладеного напису «КРУТИ» та виконали Державний Гімн України.

По закінченню заходу присутні мали нагоду долучитись до перегляду фільму про подвиг Героїв Крут, який демонструвався у кінотеатрі “Чернівці”.

      За матеріалами сайту Чернівецької ОДА