Соборне Богослужіння з нагоди храмового дня кафедрального Собору Різдва Христового м. Чернівці

8 січня 2018 року, в день Собору Пресвятої Богородиці, прав. Йосифа Обручника, Давида царя та Якова брата Господнього, в кафедральному Соборі Кіцманської єпархії відбулися урочисті Богослужіння з нагоди храмового свята. Вже традиційно духовенство єпархії та гості з інших єпархій нашої Церкви прибувають до Чернівців, щоб у Соборі Різдва Христового спільно прославити Народженого Спасителя світу.

Розпочалися урочисті Богослужіння із зустрічі правлячого Архієрея архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія. Його Високопреосвященство із вітальним словом зустрів секретар єпархії митр. прот. Іван Кігніцький та чисельне духовенство Кіцманської єпархії.

Щоб розділити радість храмового різдвяного торжества до Собору також завітав керуючий Чернівецькою єпархією митрополит Чернівецький і Буковинський Данило. Разом із Владикою Онуфрієм вони очолили святкову Божественну Літургію.

На запричасному стиху до парафіян Собору та гостей свята звернувся з повчальним словом митр. прот. Іоан Чокалюк – благочинний Кіцманського району, настоятель Свято-Покровського храму с. Мамаївці.

Після Божественної Літургії з вітальним словом до вірних Кіцманської єпархії звернувся митрополит  Данило. Владика зазначив: ”Вифлеємська зірка сповістила на увесь світ, що минула пітьма і наступив день небесної радості. Це дає нам надію на Царство Небесне. Нехай за нашими молитвами Господь дарує нам мир на многії і благії літа”.

Архієпископ Онуфрій подякував митрополитові Данилу за візит і спільну молитву за мир та добро в Україні й закликав архіпастирське благословіння на всіх учасників храмового дійства.

Завершилося Соборне Богослужіння уставним многоліттям та колядками у виконанні квартету священників Кіцманської єпархії.

Христос Народився! Славімо Його!

Прес-служба Кіцманської єпархії