Архієрейське Богослужіння у день свята Різдва Господа нашого Ісуса Христа

7 січня (25 грудня за старим стилем) наша Церква вшановує одне з дванадесятих Господських свят – Різдво Господа нашого Ісуса Хреста. Прихід у світ Спасителя, який звістила Вифлеємська зірка та проголосив ангел пастухам, звеселило увесь світ, адже Народженим від Діви Марії виявився Сам Син Божий – Друга Іпостась Пресвятої Тройці. Явившись в людській плоті Він звершив справу спасіння людського роду та примирення людини з Богом.

У цей день по всіх храмах єпархії звершуються Різдвяні Богослужіння та лунає коляда. Керуючий Кіцманською єпархією архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій очолив Богослужіння в кафедральному Соборі Різдва Христового м. Чернівці, який в ці дні відзначає храмове свято. У перший день Різдва Христового Його Високопреосвященству співслужило духовенство Собору: секретар єпархії митр. прот. Іван Кігніцький, староста Собору митр. прот. Борис Яриковський та протодиякон Юрій Жувак.

Із Різдвяним привітанням в кінці Служби виступили учні недільної школи, що діє при кафедральному Соборі.

Після Божественної Літургії на подвір’ї Собору відбувся чин освячення води, а також пройшов хресний хід духовенства та мирян із читанням Євангелія та окропленням присутніх і храму освяченою водою.

 

Прес-служба Кіцманської єпархії