Владика Онуфрій провів духовну бесіду на міжконфесійному з’їзді християнської молоді

5 грудня 2017 року в кафедральному Соборі Різдва Христового м. Чернівці Кіцманської єпархії відбувся міжконфесійний з’їзд християнської молоді. Такі міжконфесіні зустрічі проводяться у Чернівцях вже не вперше і переслідують мету духовного збагачення молодого покоління, вбереження його від гріховності й розтління цього світу. 

Цього разу в з’їзді взяли участь представники духовенства та молоді Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Православної Церкви Московського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви, Євангельських християн-баптистів та Церкви християн віри Євангельської.

Розпочалася зустріч із спільної молитви та вітального слова голови єпархіального відділу у справах молоді свящ. Івана Папущака. Після представлення учасників з’їзду керуючий Кіцманською єпархією архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій прочитав лекцію про християнське розуміння любові. Владика вказав на чистоту любові, описані ап. Павлом та ап. Іоаном Богословом,  її божественне походження, шляхи досягнення любові між людьми та закликав присутніх не вдаватися до вульгаризації любові, що присутнє в сучасному світі.

Учасники з’їзду активно брали участь у обговоренні, задавали запитання та висловлювали власні судження про те, як розпізнати справжню християнську любов, яку заповідав берегти Своїм ученикам Господь наш Ісус Христос.

На завершення міжконфесійного з’їзду молоді прозвучало декілька духовних творів у виконанні вокального ансамблю Богословського відділення при ЧНУ ім. Юрія Федьковича під керівництвом дияк. Ігора Луцана.

Вкінці зустрічі всі присутні мали можливість познайомитися та поділитися думками за  гарячим чаєм і пісними смаколиками.

Прес-служба Кіцманської єпархії