Архієрейське Богослужіння в неділю 26-ту після П’ятидесятниці

3 грудня 2017 року, в неділю 26-ту після П’ятидесятниці та в передсвято Введення в храм Пресвятої Богородиці,  архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій звершив уставні богослужіння в кафедральному Соборі Різдва Христового м. Чернівці.

Напередодні, ввечері 2 грудня, Владика Онуфрій звершив Всенічну Службу, а в сам недільний день очолив Божественну Літургію. Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору: секретар єпархії митр. прот. Іван Кігніцький; митр. прот. Борис Яриковський та протодиякон Юрій Жувак.

Після відпусту Літургії Владика Онуфрій звернувся до присутніх у храмі з архіпастирським словом.

Євангельське читання неділі  22-ї після П’ятидесятниці:  ,,Сказав Господь притчу оцю: в одного багатого чоловіка добре вродила нива. І міркував він сам собі: що мені робити? Немає куди мені зібрати плодів моїх. І сказав: ось що зроблю — зруйную житниці мої та збудую більші, і зберу туди весь хліб мій і все добро моє. І скажу душі моїй: душе, багато маєш добра, що лежить у тебе на багато років: спочивай, їж, пий, веселись. Але Бог сказав йому: нерозумний! Цієї ночі душу твою візьмуть у тебе; кому ж дістанеться те, що ти наготував? Так буває з тим, хто збирає скарби для себе, а не в Бога багатіє…”‘ (Лк. 12, 16– 21).

Прес-служба Кіцманської єпархії