Владика Онуфрій звершив архіпастирський візит до Свято-Миколаївської парафії с. Нижні Станівці

21 листопада, у день свята Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, керуючий Кіцманською єпархією архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій звершив архіпастирський візит до Свято-Миколаївської парафії с. Нижні Станівці Кіцманського благочиння.

При в’їзді до церковного подвір’я Владику зустріли з квітами і короваєм церковний староста та діти – представники недільної школи. З вітальним словом до Його Високопреосвященства звернувся також настоятель Свято-Миколаївського храму свящ. Володимир Петрук, який запросив правлячого Архієрея очолити святкові Богослужіння з нагоди величного свята.

Уділивши всім присутнім молільникам своє архіпастирське благословення, Владика Онуфрій звершив Божественну Літургію. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Кіцманського району митр. прот. Іоан Чокалюк – настоятель Свято-Покровського храму с. Мамаївці, свящ. Володимир Петрук – настоятель Свято-Миколаївського храму с. Нижні Станівці, клірик Коломийсько-Косівської єпархії прот. Василь Дійчук – настоятель храму Зішестя Святого Духа с. Соколівка, свящ. Іван Папущак – настоятель храму мч. Валентини Палестинської с. Панка, свящ. Василь Пазюк – клірик Свято-Миколаївського храму м. Заставна та протодиякон Юрій Жувак – клірик кафедрального Собору Різдва Христового м. Чернівці.

Богослужбовий спів прозвучав у виконанні хору студентів-теологів Богословського відділення при Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича.

За Божественною Літургією багато діток та дорослих причастилися Святих Христових Таїн, а після відпусту Владика Онуфрій звернувся до віруючих з повчальним архіпастирським словом.

Опісля відбувся Хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням освяченою в цей день водою. А на завершення святкового архієрейського Богослужіння отець-настоятель звернувся до всіх присутніх із подячним словом та прозвучало уставне многоліття.

Прес-служба Кіцманської єпархії