Керуючий Кіцманською єпархією взяв участь у соборних богослужіннях з нагоди 22-ї річниці інтронізації Святійшого Патріарха Філарета

22 жовтня 2017 року, у 20-ту неділю після П’ятидесятниці, виповнилася 22 річниця інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

За урочистими богослужіннями у Володимирському кафедральному Соборі м. Києва Його Святості Святійшому Патріарху Філарету співслужило духовенство з різних єпархій, зокрема керуючий Кіцманською єпархією архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій. 

Після Божественної Літургії було звершено подячний Молебень, який очолив Предстоятель Церкви. За Молебенем Святійший Владика помолився із духовенством та вірними до Всевишнього Бога про визволення України від ворогів.

У своєму архіпастирському слові Патріарх Філарет зазначив: ”Маючи волю Божу на існування Української Держави і на існування в цій Державі незалежної Церкви, повинні розуміти, що і без наших трудів цього б не сталося. Тому святкуючи день інтронізації ми приносимо подяку Богові за те, що Він допомагав нам в нашій праці. І архієреям, і священикам, і мирянам”.

За матеріалами ,,Церква.info”