Богослужіння в 19-ту неділю після П’ятидесятниці

15 жовтня 2017 року, в неділю 19-ту після П’ятидесятниці архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій звершив уставні богослужіння у кафедральному Соборі Різдва Христового м. Чернівці.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору: секретар єпархії митр. прот. Іван Кігніцький; митр. прот. Борис Яриковський, протодиякон Юрій Жувак, а також клірик Чернігівської єпархії прот. Ілля Бідняк.

Після відпусту Літургії Владика Онуфрій звернувся до присутніх у храмі з архіпастирським словом.

Євангельське читання неділі 19-ї після П’ятидесятниці:  ,,Сказав Господь: як хочете, щоб робили вам люди, так і ви робіть їм. І коли ви любите тих, хто вас любить, яка вам за те дяка? Бо і грішники люблять тих, хто їх любить. І якщо ви робите добро тим, хто вам робить добро, яка вам за те дяка? Бо і грішники те саме роблять. І коли позичаєте тим, від кого сподіваєтесь одержати, яка за те вам дяка? Бо і грішники позичають грішникам, щоб стільки ж одержати. Але ви любіть ворогів ваших, добро творіть і позичайте, нічого не сподіваючись; і буде вам нагорода велика, і будете синами Всевишнього; бо Він добрий і до невдячних, і злих. Отже, будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний…”‘ (Лк. 6, 31– 36).

Прес-служба Кіцманської єпархії