Архієпископ Онуфрій очолив храмові богослужіння в с. Веренчанка

14 жовтня, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій здійснив архіпастирський візит до с. Веренчанка Заставнівського району, де очолив храмові богослужіння.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці прот. Василь Дарвай, клірик Івано-Франківської єпархії прот. Михаїл Дарвай, настоятель храму апостола і євангеліста Іоана Богослова с. Вікно свящ. Володимир Загара та протодиякон Юрій Жувак.

На завершення храмового богослужіння Владика Онуфрій виголосив повчальну проповідь, в якій розповів про чудо у Влахернському храмі що стало причиною встановлення свята Покрови Пресвято Богородиці та розповів про заступництво Божої Матері над українським народом.

Архієпископ Онуфрій  також нагородив меценатів, що допомагають у розбудові Покровського храму у Веренчанці, а саме: орденом рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня нагороджено народного депутата Верховної Ради України Бурбака Максима Юрійовича та почесною Патріаршою грамотою нагороджено Бурбак Тетяну Володимирівну.

Завершилося храмове богослужіння уставним многоліттям.

Прес -служба Кіцманської єпархії