Архієрейське богослужіння у неділю 15-ту після П’ятидесятниці

17 вересня 2017 року, в неділю 15-ту після П’ятидесятниці архієпископ Чернівецький і Кіцманський очолив святкові богослужіння у кафедральному соборі Різдва Христового м. Чернівці. Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору: секретар єпархії митр. прот. Іван Кігніцький; митр. прот. Борис Яриковський та протодияк. Юрій Жувак.

За Літургією багато віруючих причастилися Сятих Христовий Тайн.

На завершення недільного богослужіння владика Онуфрій виголосив повчальну проповідь на євангельську тему та помазав віруючих освяченим єлеєм для зміцнення душевних та тілесних сил.

Євангельське читання 15-ї неділі після П’ятидесятниці:  ,,Одного разу якийсь законник приступив до Ісуса і, спокушаючи Його, запитав, кажучи: Учителю, яка заповідь найбільша в законі? Ісус сказав йому: полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе. На цих двох заповідях утверджується весь Закон і Пророки. Коли зібралися фарисеї, Ісус спитав їх: що ви думаєте про Христа, чий Він Син? Кажуть Йому: Давидів. Говорить їм: то як же Давид, у Дусі Божому, зве Його Господом, кажучи: сказав Господь Господеві моєму: сиди праворуч Мене, доки покладу ворогів Твоїх підніжжям ніг Твоїх. Отже, якщо Давид зве Його Господом, то як же Він син йому? І ніхто не зміг відповісти Йому ні слова; і з того дня ніхто вже не смів запитувати Його…”‘ (Мт. 22, 22-46).

 

 

Прес-служба Кіцманської єпархії