Чернівецькі школярі приготувалися до нового навчального року молитвою та прийняттям Святих Христових Таїн

30 серпня 2017 року, у день пам’яті прп. Аліпія, іконописця Києво-Печерського, багато чернівецьких школярів разом із вчителями та батьками зібралися в кафедральному соборі Різдва Христового, щоб отримати Боже благословення на навчання у новому 2017-2018 навчальному році.

З благословення архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія богослужіння очолив секретар єпархії митр. прот. Іван Кігніцький. Таїнство Сповіді проводили свящ. Іван Папущак – настоятель храму мч. Валентини Палестинської с. Панка Сторожинецького благочиння та свящ. Володимир Петрук – настоятель Свято-Миколаївського храму с. Нижні Станівці Кіцманського благочиння.

За Божественною Літургією присутні у храмі учні, вчителі та батьки сподобилися Святого Причастя – Тіла і Крові Господньої, а по її завершенні був звершений молебень перед початком навчального року.

З повчальним словом до присутніх у храмі звернувся голова єпархіального відділу у справах молоді свящ. Іван Папущак, котрий наголосив на важливості життя людини з Богом та окропив усіх освяченою водою. На молитовну згадку дітям були роздані пам’ятні іконки.