Вітання протоієрею Василю Дарваю з нагоди 30-ліття від дня народження

Сьогодні, 30 серпня 2017 року, виповнюється 30-та річниця від дня народження протоієрея Василя Дарвая – настоятеля Свято-Покровського храму с. Веренчанка Заставнівського благочиння.

Ваше Високопреподобіє!

Всечесний отче Василію!

В цей знаменитий день від імені архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія, духовенства та вірян Кіцманської єпархії прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 30-літнього Ювілею!
Ви зі смиренням та любов’ю доносите до людських сердець Закон Божий, проповідуючи його власним життям, бо бережете слова апостола Павла: «не слухачi закону праведнi перед Богом, але виконавцi закону виправданi будуть» ( Рим. 2, 13). Тому й самі намагаєтесь бути прикладом для ввірених Вам парафіян, за що заслужили їхню любов і повагу.
В цей день молитовно зичимо Вам Божої допомоги у всіх справах та починаннях, міцного здоров’я, душевного спокою, кріпості тілесних сил, бадьорості духу та довголіття.
Нехай Всемилостивий Господь наш Ісус Христос, який упокорився заради нашого спасіння і постраждав на Хресті, своєю любов’ю спонукує Вас до ще більш плідного служіння на ниві Христовій, розбудови Української Держави та утвердження Єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Многії і благії літа!