Архієрейське богослужіння у неділю 12-ту після П’ятидесятниці

27 серпня 2017 року, в неділю 12-ту після П’ятидесятниці та в день передсвята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці архієпископ Чернівецький і Кіцманський очолив святкові богослужіння у кафедральному соборі Різдва Христового м. Чернівці. Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору: секретар єпархії митр. прот. Іван Кігніцький; митр. прот. Борис Яриковський та протодияк. Юрій Жувак.

За Літургією багато віруючих причастилися Сятих Христовий Тайн.

На завершення недільного богослужіння владика Онуфрій виголосив повчальну проповідь на євангельську тему та помазав віруючих освяченим єлеєм для зміцнення душевних та тілесних сил.

Євангельське читання 12-ї неділі після П’ятидесятниці:  ,, І ось хтось, підійшовши до Ісуса, сказав Йому : Учителю Благий, що зробити мені доброго, щоб мати життя вічне? Він же сказав йому: чому ти називаєш Мене благим? Ніхто не благий, тільки один Бог. Якщо ж хочеш увійти в життя вічне, дотримуйся заповідей. Говорить Йому: яких? Ісус же сказав: не вбивай; не чини перелюбу; не кради; не лжесвідчи; шануй батька й матір; і люби ближнього твого, як самого себе. Юнак говорить Йому: все це я зберіг від юности моєї; чого ще не вистачає мені? Ісус сказав йому: коли хочеш бути досконалим, піди продай добро твоє і роздай убогим; і матимеш скарб на небесах; і приходь та йди слідом за Мною. Почувши слово те, юнак відійшов у скорботі, бо мав багато добра. Ісус же сказав ученикам Своїм: істинно кажу вам, що тяжко багатому ввійти у Царство Небесне. І ще кажу вам: легше верблюдові пройти крізь вушко голки, ніж багатому в Царство Боже ввійти. Почувши це, ученики Його дуже здивувались і сказали: так хто ж може спастися? Ісус, поглянувши, сказав їм: людям це неможливо, Богові ж усе можливо.…”‘ (Мт. 19, 16-26)