Керуючий Кіцманською єпархією архієпископ Онуфрій взяв участь у святкових заходах до Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України

Сьогодні, 23 серпня, керуючий Кіцманською єпархією архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій взяв участь в урочистих заходах до Дня Державного Прапора та  26-ї річниці Дня Незалежності України.

Зранку на Центральній площі міста Чернівців біля пам’ятника світоча українського державності – Тараса Шевченка зібралися родини Героїв Небесної Сотні, Героїв, які віддали життя, захищаючи територіальну цілісність держави у східних регіонах, учасники антитерористичної операції, волонтери, громадські активісти, що відстоювали ідеали нашої свободи на Майдані Незалежності у Києві, ветерани визвольних змагань, активісти Народного руху, крайова влада Буковини, освітяни, митці.

Під символічний твір Кобзаря «Реве та стогне Дніпр широкий» духовенство та учасники урочистого мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря. До флагштоку маршем пройшли  військові із синьо-жовтим стягом – ідентифікаційною ознакою української нації. Синьо-жовтий прапор піднявся вгору під звуки Державного Гімну України.

Цього ж дня духовенство єпархії взяло участь в урочистому зібранні та святковому концерті з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім Т. Шевченка.

Закликаємо всіх православних християн молитися до Господа Бога за нашу Українську державу, Її незалежність, відновлення цілісності Її територій та встановлення справедливого миру!

 

За матеріалами сайту Чернівецької ОДА