Архієрейське богослужіння у 10-ту неділю після П’ятидесятниці

13 серпня 2017 року, в неділю 10-ту після П’ятидесятниці та в день передсвята винесення древ Чесного і Животворчого Хреста Господнього архієпископ Чернівецький і Кіцманський очолив святкові богослужіння у кафедральному соборі Різдва Христового м. Чернівці. Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору: секретар єпархії митр. прот. Іван Кігніцький; митр. прот. Борис Яриковський та протодияк. Юрій Жувак.

За Літургією багато віруючих причастилися Сятих Христовий Тайн.

На завершення недільного богослужіння владика Онуфрій виголосив повчальну проповідь на євангельську тему та помазав віруючих освяченим єлеєм для зміцнення душевних та тілесних сил.

Євангельське читання 10-ї неділі після П’ятидесятниці:  ,,Одного разу якийсь чоловік підійшов до Ісуса і, ставши перед Ним на коліна, сказав: Господи! Помилуй сина мого; бо він на новий місяць біснується і тяжко страждає, бо часто кидається в огонь і часто у воду. Я приводив його до учеників Твоїх, та вони не змогли зцілити його. Ісус же, відповідаючи, сказав: о роде невірний і розбещений! Доки буду з вами, доки терпітиму вас? Приведіть його до Мене сюди. І заборонив йому Ісус, і біс вийшов з нього; і отрок зцілився у ту ж мить. Тоді ученики, приступивши до Ісуса на самоті, сказали: чому ми не змогли вигнати його? Ісус же сказав їм: через невір’я ваше. Бо істинно кажу вам: якщо ви матимете віру як зерно гірчичне і скажете горі цій: перейди звідси туди, і вона перейде; і не буде нічого неможливого для вас. Цей же рід виганяється тільки молитвою і постом. Під час перебування їх у Галилеї, Ісус сказав їм: Син Людський буде виданий в руки людям, і уб’ють Його, і на третій день воскресне. І вони дуже засмутилися…”‘ (Мт. 17:14-23)