У день свого тезоіменитства керуючий Кіцманською єпархією архієпископ Онуфрій звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового

У неділю 25 червня, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять великого подвижника віри прп. Онуфрія Великого, керуючий Кіцманською єпархією архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій відзначив свято свого небесного Покровителя та день народження.

У співслужінні духовенства Високопреосвященний владика звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Чернівці.

За богослужінням багато віруючих прийняли Святі Христові Тайни Тіла і Крові.

Після відпусту Літургії владика Онуфрій звернувся до пастви із повчальним архіпастерським словом, в якому розповів про життя та подвиги свого небесного Покровителя – преподобного Онуфрія Великого.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям нашому архіпастирю, а із словом привітання до Його Високопреосвященства звернувся секретар Кіцманської єпархії митр. прот. Іоан Кігніцький та  делегат Чернівецької єпархії УПЦ КП. Опісля владика Онуфрій ще довго приймав щирі вітання від своєї пастви.