,,Пустіть дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне” (Мт. 19, 14)

29 квітня з благословення архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія відбулася чудова подія – декілька недільних шкіл об’єдналися за спільною молитвою, щоб прославити Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа та обмінятися великодніми привітаннями й писанками.

Така післявеликодня зустріч православних дітей і молоді у межах єпархії стала традиційною й проводиться вже втретє. Цього року у святковому дійстві взяли участь недільні школи парафії великомученика Юрія Переможця села Виноград – настоятель прот. Михаїл Іліка, Свято-Миколаївської парафії села Нижні Станівці – настоятель свящ. Володимир Петрук та господарі свята недільна школа парафії мучениці Валентини Палестинської села Панка – настоятель свящ. Іван Папущак.

Розпочалося свято із спільної молитви в храмі мч. Валентини Палестинської. Священики, вчителі недільних шкіл, діти та віряни просили у Бога благословення для утвердження у православній вірі, у творенні добра, примноженні християнських чеснот та захисту від злих сил.

Після молебню на подвір’ї храму відбувся невеличкий фестиваль, де кожен міг представити своє великоднє привітання. Першими виступили учасники недільної школи с. Нижні Станівці, які порадували глядачів великодніми віршиками та піснями. Недільна школа с. Виноград вразила проникливими патріотичними віршами  та представила повчальну театральну сценку про вибрання нового царя. Учні недільної школи села Панки подарували чудову інсценізацію про великоднього колобка.

У рамках свята дітки мали можливість не тільки подарувати іншим свої привітання, але й по-християнськи провести час, познайомитися з новими друзями. Родзинкою святкової радості стали великодні гаївки, а також гра катання писанок.

Кожен учасник святкового дійства повернувся до своїх домівок із незабутніми враженнями, а головне, із безцінним досвідом, що Воскреслий Христос постійно перебуває з нами, коли ми єднаємося в Його Святе Ім’я.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

свящ. Володимир Петрук,

настоятель Свято-Миколаївського храму с. Нижні Станівці


Leave a Reply