У Чернівцях відбулася заупокійна панахида та траурний мітинг за померлими в наслідок ліквідації трагедії Чорнобильської АЕС

26 квітня буковинці вшанували пам’ять buy-trusted-tablets.com жертв Чорнобильської катастрофи, яка сталася в цей день у 1986 році та перевернула життя не лише Української держави, а й цілого світу, ставши найбільшою трагедією в історії ядерної енергетики.

З благословення архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія духовенством єпархії була звершена заупокійна панахида. У поминальних заходах взяли участь: митр. прот. Борис Яриковський, митр. прот. Іоан Чокалюк, прот. Іоан Кігніцький, прот. Василь Угрин, а також духовенство Чернівецької єпархії.

Вшанувати пам’ять всіх тих, кого торкнулося ядерне лихо прийшли і представники крайової влади, організацій чорнобильців, громадськості, учнівської та студентської молоді.

Після панахиди присутні поклали квіти та свічки до Стіни пам’яті на Центральному кладовищі Чернівців.

В пам’ять про жертв жахливої трагедії, яка спіткала Україну, вихованці Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату випустили в небо білі повітряні кульки.

За матеріалами сайту Чернівецької ОДА

Leave a Reply