У Чернівецькому парку ,,Жовтневий” відбулося поминання полеглих буковинських героїв та висадження нових дерев на Алеї Слави й Пошани

24 квітня на території «Парку «Жовтневий» м. Чернівці, що розташований поблизу кафедрального собору Різдва Христового, на честь полеглих буковинських військовослужбовців – учасників антитерористичної операції на Сході України, представники влади та громадськості краю, родин загиблих учасників АТО та Небесної Сотні посадили нові дерева на Алеї Cлави та Пошани.

Червоні молоді дуби, – символ незламності та мужності, ростимуть cialisfrance24.com на Алеї Cлави та Пошани у пам’ять про буковинських Героїв. На кожному дереві розміщена картка, яка розповідає, в честь якого загиблого воїна посаджене дерево.

З благословення правлячого архієрея, архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія, в рамках поминального заходу священики Кіцманської єпархії прот. Іоан Кігніцький – секретар єпархії, митр. прот. Іоан Чокалюк – благочинний Кіцманського благочиння, прот. Василь Угрин – благочинний м. Чернівці відслужили панахиду за упокій душ Героїв, які поклали свої життя за мир у нашій країні.

Після закінчення заходу родини загиблих Героїв разом з духовенством і представниками крайової влади зібралися за поминальним обідом.

За матеріалами Чернівецької ОДА

Leave a Reply